UKASH İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sanal dünyada alışveriş yaparken en büyük sıkıntılardan birini güvenlik oluşturmaktadır. Ödeme noktasında güvenliğin sıkı olmaması durumunda bazı olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Ödemelerin büyük çoğunluğu kredi kartı ile gerçekleştirildiği düşünülürse güvenliğin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden sürekli olarak güvenlik açıkları tespit edilmekte gereken çalışmalar yerine getirilmektedir. Güvenli alışveriş yapmak için bazı kartlar mevcuttur. Bunlardan biride Ukash karttır.

Ukash İngiltere merkezli olup internet üzerinden alışveriş yapmanıza ve kredili sistemlere ( cep telefonu gibi) kredi ve kontör karşılığı para yüklemenize olanak sağlayan ön ödemeli karttır. Ukash kart yasal bir karttır. Yasal Ukash kartlar 19 haneli dijital kart numarası bulunmaktadır. Ucuz Ukash kartlar ile yaptığınız alışverişlerde bedava Ukash puanları birikmektedir. Bu puanları istediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Güvenli Ukash kart ile olumsuz durumlarla karşı karşıya kalma riskinizi sıfıra indirmektedir. En ucuz Ukash kartlara ulaşmanız için canlı telefon destek hattı sizleri beklemektedir. Ucuz Ukash kartlar ile dünya üzerinde 12000 fazla web sitesinde ve ödeme noktasında kullanabilirsiniz. Kartlar ile ödeme yapma ise oldukça basittir. Ödeme seçeneklerinden Ukash seçip 19 haneli dijital kart numarasını girmeniz yeterlidir.

Ukash kartlar tek kullanımlıklı kart numaraları ile hizmet vermektedir. Bu nedenle kişisel bilgileriniz güvenlik altındadır. Ukash ile her hangi bir kayıp yaşamanızda söz konusu değildir. Her kullanımınızda size yeni kart numarası gönderilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir