2018 Audi Q4 SUV

2018 yılına girilmesi ile birlikte Audi Q4 SUV markasının piyasaya gireceği bilgisi tüm Audi tutkunlarını sevindirmeyi başardı. Audi uzun zamandır özellikle Türkiye’ de en fazla tercih edilen araç markalarının başında gelir. Bu özelliği ile de her modeli ilgi ile beklenir.

2017 yılının sonlarında Audi SUV serisine yeni bir araba ekleyeceğiniz duyurdu. Bununla birlikte de tüketiciler yeni Audi modelini beklemeye başladı. Audi markasının yeni modelinin de tanıtımları gelmesi ile birlikte bir kere daha herkesin Audi seçmesinde ne kadar doğru bir karar verdikleri gözler önüne çıkarıldı. Dünyanın en iddialı markası olan Audi, yeni modeli ile de aynı iddiasını devam ettirdiğini bir kere daha gösterir.

Audi SUV Segmenti Özellikleri

SUV segmenti, insanların sevdiği bir araba modelini oluşturur. Bu segmentin en iddialı markalarının başında da Audi gelir. Siz de Audi marka araçları sıfır araç al internet sitesi aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Araçlar markaları ve modelleri ile ilgili her türlü bilgi bu sitede karşınıza çıkar.

Audi, SUV segmentine ilk olarak Q 7 ile giriş yapmıştır. Oldukça fazla beğeni alan bu araç arkasında SUV segmenti içeren başka modeller de üretilmiştir. Audi Q 5 ve Audi Q 3 yine aynı SUV segmenti içerisinde iddialı araba modelleri olarak insanların ilgisini çekmiştir. Audi’ de her seferinde kendini daha ifade edebileceği modeller ile insanların karşısına çıkar. Son haberi olan Q 4 ile de SUV segmenti araç üretimine farklı bir boyut kazandırır.

2018 Audi Q 4 Özellikleri

2018 Audi Q 4 modeli SUV segmenti içerisinde bulunan araçların iddiasını daha da arttırmayı hedefliyor. Aracın üretiminin devam ettiği Audi yetkilileri tarafından duyuruldu. Araç ile ilgili tüm özellikler için sifiraracal sitesinden yararlanabilirsiniz. Araçla ilgili yeni bilgiler Audi tarafından paylaşıldıkça; siz de sitemizden bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Sıfır araç alımlarda sitemiz size bilgi ve fiyat yönünden büyük kolaylık sağlar.

Üretimi devam eden Q 4 modelinin MQB platformu doğrultusunda üretileceği öngörülür. Aynı platformda üretilen Q 5 ve Q 3 modelleri de büyük ihtimalle Q 4’ e ilham olacaktır. Q 4 karşımıza bir benzinli iki de elektrikli motor seçeneği ile gelecektir. Aracın 0 ile 100 km/s hızlanmasının ise 5,2 saniyede gerçekleşeceği beklenir. Q 4 üretiminin başlanması ise 2019 yılında Macaristan’ da olacaktır.

2018 Audi Q 4 Fiyatları

Audi Q 4 modelinin fiyatları bilgisine sifiraracal.com sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Tüm sıfır araçların fiyat bilgisine kolay bir şekilde sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Audi Q 4 modelinin de Amerikan pazarındaki araç değerinin ortalama 50 bin dolar civarında olması beklenir. Türkiye piyasa koşullarında ise bu fiyatın 390 bin TL olması tahmin edilir.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*